logo-ekskluzywnemeble.pl

Najczęściej zadawane pytania

• Na jakich wzorach oparta jest produkcja mebli sprzedawanych przez firmę „Szultka Furniture”?
– Wzorami do projektowania naszych pięknych mebli są antyki z Włoch, Francji, Hiszpanii czy Anglii. Nasze kolekcje często powstają na podstawie unikatowych wzorów zachowanych w pojedynczych egzemplarzach antyków. Do ich odtworzenia angażowani są najlepsi projektanci z Europy, U.S.A i Australii.

• Czy firma „Szultka Furniture” prowadzi, także doradztwo w zakresie doboru pościeli, tapet, zasłon czy firan do zestawów mebli do sypialni?
– Tak, prowadzimy takie doradztwo. Skontaktuj się z Panem Stanisławem Szultka tel. 052-398-38-00 wew.11 lub +48-512-155-819, w celu uzyskania dodatkowych informacji.

• Czy mogę dostać listę salonów meblowych, gdzie sprzedawane są Wasze meble?
– Firma „Szultka Furniture” prowadzi sprzedaż bezpośrednią „producent mebli – klient” lub sprzedaż pośrednią „producent mebli – architekt wnętrz – klient”. W ten sposób nasze ceny są zawsze konkurencyjne. Meble produkowane przez „Szultka Furniture” można zobaczyć w kilku salonach wystawowych w Europie. W Polsce salon zlokalizowany jest w siedzibie firmy, miejscowości Brusy k. Chojnic, woj. pomorskie.

• Czy warto odwiedzić salon meblowy firmy „Szultka Furniture” oraz jak duża jest ekspozycja?
– Oczywiście, że warto odwiedzić nasz salon meblowy. Na powierzchni około 800 m2 pokazujemy w pięknych aranżacjach naszą bogatą ofertę. Odwiedzając salon wystawowy zobaczą Państwo na żywo nie tylko meble, ale również pozostały asortyment, w skład którego wchodzą m.in. żyrandole i lampy kryształowe, ekskluzywna pościel czy porcelana. Szczególnie cenną jest taka wizyta dla klientów, którzy są w trakcie wyboru projektu lub budowy domu. Na tym etapie można dokonać korekt pod kątem ustawienia naszych mebli. Przykładem może być tutaj to, że na najwyższej kondygnacji domu czasami wystarczy podnieść nieznacznie dach, aby można było bez problemu ustawić meble w pomieszczeniach, w których są skosy. Wymaga to podniesienia dachu o np. 50 cm, dzięki czemu na poddaszu można urządzić piękną sypialnię. Często spotykamy się z sytuacją, gdy klienci mają salony o dużej powierzchni, ale pomieszczenia przeznaczone na sypialnie są bardzo małe. Wielokrotnie wystarczy wtedy przesunąć ścianę działową, aby pomieszczenia były lepiej ustawne.

• Czy odwiedzając wasz salon oprócz niezbędnych informacji zobaczę również coś, co może być dla mnie osobistą inspiracją przy budowie i aranżacji wnętrz mojego domu?
– Czyż nasza rezydencja, dwór lub piękny dom mogą być tylko piękne od zewnątrz? Czyż piękna może być tylko elewacja? Oczywiście, że nie. Piękne musi być także wnętrze. Budowa domu jest ogromnym wyzwaniem nie tylko finansowym, lecz również intelektualnym. Koszt samej budowy jest niekiedy tak duży, że może burzyć nasze plany jego wyposażenia. Byłoby jednak dużym błędem zrezygnować z naszych marzeń o pięknych wnętrzach, zwłaszcza że to co możemy zobaczyć na stronie internetowej lub w salonie firmy „Szultka Furniture” może nas zainspirować do dalszego wysiłku w kontynuowaniu budowy domu. Nasza firma przedstawia całą swoją ofertę wyposażenia wnętrz na stronie internetowej z wysokiej jakości zdjęciami oraz filmami. Nic jednak nie jest w stanie oddać klimatu naszej oferty w taki sposób, jak wizyta w salonie wystawowym.

• Jak duże powinny być pomieszczenia pod ustawienie mebli do jadalni, sypialni czy salonu?
– Wystarczającą powierzchnią jadalni jest 20 m2 ( optymalnie jest to prostokąt 4 x 5 m ). Podobnie optymalna powierzchnia sypialni to 20 m2. Salon, w którym ma być ustawiony pokój stołowy i sofy powinien mieć przynajmniej 35 m2. Pomieszczenia mogą być trochę mniejsze, lepiej byłoby jednak gdyby miały podane wymiary lub większe. Niekiedy wielkość pomieszczeń jest wystarczająca, lecz są to pokoje mało ustawne lub posiadające skosy dachu. Warto więc poświęcić dużo czasu na przeanalizowanie pomieszczeń pod względem mebli, jakie chcemy w nich ustawić oraz przyjechać do naszego salonu i zobaczyć je w rzeczywistych wymiarach.

• Jak wygląda transport i dostawa mebli?
– W terminie uzgodnionym z kupującym firma „Szultka Furniture” dostarcza meble na wskazane miejsce. Przy pojedynczych egzemplarzach np. komody łazienkowej może być to dostawa przez firmę spedycyjną. W przypadku dostawy spedycją ryzyko uszkodzenia mebli w transporcie ponosi kupujący, dlatego aby wyeliminować taką ewentualność firma „Szultka Furniture” stara się sama dostarczać meble do klienta i wyładowuje je przed domem. Na odpowiedzialność klienta nasi pracownicy mogą wnieść meble do mieszkania i ustawić je we wskazanym miejscu. Aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia w trakcie wnoszenia kupujący powinien zapewnić jak największą pomoc.

• Czy dostarczacie towar, również poza granice kraju?
– Tak, oczywiście. Proszę skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

• Jakie są koszty dostawy mebli realizowanej transportem firmy „Szultka Furniture”?
– Koszt dostawy mebli przy odległości do klienta do 200 km wynosi 600 zł.
– Koszt dostawy przy odległości do klienta od 200 km do 800 km wynosi 1.000 zł.
– Przy zamówieniu o wartości powyżej 25.000 zł brutto koszt dostawy na terenie Polski jest bezpłatny.
– W przypadku realizowania zamówienia poza granicami Polski koszty dostawy kalkulowane są indywidualnie.

• Czy firma „Szultka Furniture” prowadzi doradztwo w zakresie doboru mebli uwzględniające np. wielkość pomieszczeń kupującego?
– Tak, prowadzimy takie doradztwo. Skontaktuj się z Panem Stanisławem Szultka tel. 052-398-38-00 wew.11 lub +48-512-155-819 w celu uzyskania dodatkowych informacji.

• Jestem w trakcie budowy domu. Spodobają mi się wasze meble. Czy można zarezerwować te meble na termin, kiedy budowa domu będzie zakończona?
– Tak, istnieje taka możliwość. Przy rezerwacji samych mebli należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20% wartości zamówienia. Jeżeli klient chciałby sobie, także zarezerwować ich aktualną cenę to należy wpłacić zaliczkę w wysokości 40% wartości zamówienia.

• Czy istnieje możliwość wykonania mebli o określonych wymiarach pod zamówienie?
– Tak, ale wymagane są minima produkcyjne. Przykładowo dla sypialni ilość minimalna wynosi 25 sztuk.

• Czy klient może zwrócić zakupione meble, jeżeli zwrot ten nie wynika z niemożliwej do usunięcia wady mebli?
– Prosimy o zapoznanie się z Warunkami Gwarancji.

• Jakim jeszcze asortymentem dysponuje Wasza firma?
– Oprócz mebli i innego wyposażenia dla domu produkujemy sprzęt fitness – zobacz naszą ofertę na stronie – www.tytax.com/eu .